Sahnede, TV karşısında birbirinden iddialı kıyafetler ve makyajlarla görmeye alışık olduğumuz ünlüler, sokak stillerinde nasıllar dersiniz?

Bazen makyajsız, bazen en salaş halleriyle görebiliyoruz. Kimi günlük hayatında da şık giyim tarzını tercih ederken, kimisi spor ve rahat halleriyle dikkat çekiyor. Moda dünyasının ünlü kardeşleri Gigi ve Bella Hadid günlük stilleriyle de adından çokça söz ettiren isimler. Yüksek bel pantolonlar, iddialı ayakkabı tercihleri ve trend görüntüleriyle modaya yön veren isimlerden olan Hadid kardeşler, basic stilleriyle de iddialı parçaları birleştiriyor. Her daim stil görünen Gigi Hadid farklı tercihleriyle dikkat çekiyor.

Moda dünyasına yön veren isimlerden bir diğeri olan Victoria Beckham, kendine has stilini günlük hayatına uyarlayan isimlerden. Sokak stilinde de şık olmayı tercih eden Beckham, her an trend görünmeyi başarıyor.

Selena Gomez ise son dönemde yaşadığı depresyonlarla zaman zaman bakımsız halde objektiflere yansısa bile günlük stilinde değişik tarzlardan örnekler kullanıyor.

Taylor Swift kendine has tarzı olan ünlülerden biri. Günlük giyiminde yüksek bel mini etekler, mini elbiselerle görmeye alışık olduğumuz country şarkıcılığından starlığa yükselen Swift, fiziğine uygun seçtiği kıyafetleriyle sokak stilinde de başarılı görünüyor.

Kim Kardashian, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Her daim iddialı tercihler yapan Kardashian günlük stilinde de iddialı parçalar kullanmaya devam ediyor. Tercihlerinin ne kadar doğru olduğu tartışılır belki ama kendinden bahsettirmeyi başardığı kesin. Kardeşlerin en popüler olanlarından bir diğeri Kendal Jenner ise duru güzelliğiyle dikkat çekiyor ve basic parçaları şık yorumlayarak farkını ortaya koyuyor. Aksesuar seçenekleriyle de günlük stilini destekleyen güzel modelin güneş gözlükleri ise en favori parçalarından.