Havaların ısınmaya başlamasıyla dolaplarımızda değişiklikler yapmaya ve hafiflemeye başladık bile. Zamanımızım büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz sokak giyimi ise oldukça önem taşıyor. Bazen özgür stillerin ilhamında hareket ederken, bazen de sokak tarzına klasik parçaları da uyarlayabiliyoruz. Ruh halimize göre şekillenen giyim modumuz 2019 sokak modasından nasibini alıyor.

Şık ve Rahat

Elbiseler ve tulumlar tek parça şıklığının anahtar parçaları. 2019 ilkbahar yaz sezonunda gömlek elbiseler, şifon dokuları, midi formları ve desenler ön plana çıkıyor. Sokak stilinizi şık bir bluzla hareketlendirebileceğiniz gibi, tek parça kolaylığından yola çıkarak elbiseden yana da seçebilirsiniz. Midi etekler ise birkaç sezondur süregelen yükselişini devam ettiriyor.

Kargo Pantolon Yükselişte

Sezonda en popüler giyimlerin başında sokak stilinin öncü parçası kargo pantolon modelleri geliyor. Bunun yanında yüksek bel pantolonlar bol formaları ile mevsimin favorisi olacak. Desenler ise batik, çiçek ve karışık motiflerle pantolonlarda boyut kazanıyor. Midi formu ise elbise ve eteklerden başka tulumlarda da yerini aldı. Midi tulum modelleri ise sezonun dikkat çekenlerinden!

Sokak modasının favori parçalarına buradan ulaşabilirsiniz.